Obiectivul de investiții ”Extindere rețea de apă potabilă în localitatea Șăușa, orașul Ungheni, județul Mureș”, recepționat cu succes!

Pe parcursul zilei de astăzi, reprezentanți ai Primăriei orașului Ungheni, alături de inspectori ai ISC, specialiști și reprezentanți ai proiectantului, respectiv ai constructorului, au procedat la recepția lucrărilor aferente obiectivului de investiții ”Extindere rețea de apă potabilă în localitatea Șăușa, orașul Ungheni, județul Mureș”.

În urma consultării documentației de specialitate existente, dar și a vizitei în teren și a probelor efectuate, comisia a dat aviz favorabil recepției lucrărilor desfășurate. Astfel proiectul este încheiat cu succes.

În cel mai scurt timp cetățenii vor fi informați cu privire la modalitatea de racordare la rețeaua de apă.